Jégkorong

2012.01.29.

Sapa Fehérvár Av 19 - Tisza Volán MTK 5-1 (MK)
Ezuttal a jégkorong blog tudosítását idézzük a mérkőzésről.

Ismét helytálltak az OB II-es csapatok a Magyar Kupában. A Tisza Volán-MTK ma délutáni fehérvári vendégjátékán a Sapa Fehérvár AV19 nagyon belekezdett, a jegyzőkönyv szerint az első harmadban 29-1 volt a kapuralövések aránya. Balázs Csongor, a szegediek kapusa azonban jól állta a sarat, így mindössze kétgólos előnyt sikerült kovácsolnia a hazaiaknak a nagy rohamokból. Két kiegyenlítettebb harmad következett ezután. A középsőben egyetlen hazai gól esett, a 24. percben, és ezt követően hosszú ideig egyik csapat sem volt eredményes. Az 50. percben Fekecs ütötte be a Tóth Gergő szabálytalanságát követően megítélt büntetőt. Ezzel a szegediek második OB I-es ellenfelükkel szemben is eredményesek voltak. Ezt követően Fekti Ádám még két gólt szerzett, ezzel alakult ki az 5-1-es végeredmény.

A meccs jegyzőkönyve ide kattintva olvasható.