MTK Baráti Kör Aki a dicső múltat nem becsüli, a jövőt nem érdemli!
MTK Baráti Kör

Labdarúgás

2012.03.28.

Győri Dőzsa - MTK 0-23 (NB1 női)

Érdekes, izgalmas meccs volt. Na nem az egyébként az NB1 5. helyén álló Győr elleni, hanem a Vágó Fanny - Pádár Anita mérkőzés. Fanny szrzett vezetést a 7. percben, de Anita egy perccel később egyenlített Vágó tizedik percben lőtt góljára is egy perc múltán válaszolt Pádár, majd ismét egy Vágó gól jött a 15. percben. Pádár Anita erre 26. és a 34. perc között egy mester hármassal válaszolt. A félidő hajrájában betalált még Méry Rita, Smuczer Angéla és Nagy Lilla is. Így a csapat 11-0-ra vezetett a szünetben, A Pádár-Vágó meccsen 5-3-ra Anita állt jobban. Vágó Fanny 2 gyors góllal egyenlített a félidő elején (49' és 52') de Pádár Anita egy perc múlva ismét előnyhöz jutott. Az 56. percben Méry Rita is már a második taálatát jegyezte. A 61. és 72. percben lőtt gólokkal ismát Vágónál volt az előny. A 65. percben pályára lépett Zágor Bernadett is. Sok ideje nem maradt, de azért Vágóék nyomába szegődött. A becserélése után egy negyed órával már az ő neve mellett is három gól állt a jegyzőkönyvben. Pádár Anita a 84. percben volt ismét eredményes, ezzel beérve Vágó Fannyt. Két perc volt már csak hátra azt lehetett hinni mard a 7-7 kettőjük -mérkőzésén. A 88. percben azonban Vágó Fanny ismét gólt szerzett.  8-7 a javára. ( Ez volt csapatunk idei századik bajnoki gólja!) De Anita sem adta fel! A kilencvenedik percben esett az utolsó találata. Ezzel Vágó - Pádár 8-8.