NB I.:Békéscsaba - MTK 1-1 (2015. 10. 03.)

Egy hosszabb összefoglaló az UTE - MTK meccsről.

U10 Bozsik Torna Négy mérkőzés - négy győzelem (2015. 09. 12.)

U 12 Bozsik torna Honvéd - MTK 0-1 (2015. 09. 12.)

NB 1: Vasas - MTK 0-1 (2015. 08. 29.)

NB 1: MTK - Videoton 1-0 (0-0) 2015. 08. 23.

Előkészületi mérkőzés: MTK - SZTK 3-0 (2015. július)

MTK-SZTK 3:0 (0-0)Összeállítás: Groppioni, Nagy T., Kelemen, Vukmir, Poór, Thiam, Kanta, Pölöskei, Bese, Hrepka, SergioAz első félidőben nem sok minden történt. A hetedik percben Kanta lőtt mellé. A 38. percben Poór kiváló beívelését Bese rosszul találta el nagy helyzetben. A 40. percben szép támadás után Thiam lőtt gyengén. A 44. percben Bese hagyott ki újabb helyzetet.A második félidőben Nagy T. helyett Baki, Poór helyett Hajdu, Hrepka helyett Ramos játszott. Az 51. percben Ramos kirobbant a védők között, és a hálóba lőtt 1:0.Az 54. percben Ramos középre adott labdája után kavarodás támadt az ellenfél kapujánál, majd a labda a hálóban kötött ki. A nézőtérről úgy látszott, hogy öngól volt 2:0.A 62. percben Kanta szögletét Thiam fejelte be a hálóba. 5 perccel később Kelemen nagy labdáját Ramos a kapusba lőtte, majd Pölöskei hagyta ki a kihagyhatatlannak tűnő helyzetet.A 75. percben újabb cserék, Pölöskei és Thiam helyett Halmai és Schrammel a pályán. A kapuban Groppionit Fadgyas váltotta.Az utolsó percekben Vukmir kiállt, és 10 emberrel fejeztük be a mérkőzést. Az első félideji unalmas játék után egész jó második félidő következett, elsősorban a csere játékosoknak köszönhetően. Különösen Ramos remekelt, Sergioval remekül megértették egymást. Ezúttal hiányzott a Vasas elleni mérkőzésen megsérülteken kívül: Torghelle, Dr. Horváth, és Vass Patrik./Kalocsai László/

Szerző: MTK Család, 2015. február 7.

Előkészületi mérkőzés: Vasas - MTK 1-2 (2015. július)

Ma kora délután a Vasas ellen győztek idegenben 2-1-re labdarúgóink felkészülési mérkőzésen. Nagy árat fizettünk a győzelemért. Vass Ádám, Hegedűs Lajos és Deutsch Bence is súlyosnak tűnő sérülést szenvedett.

Szerző: MTK Család, 2015. február 3.

Futsal NB II. MTK - Tolna-Mózs 2-5 (2015. 03. 02.)

MTK - Tolna MÖZS futsal mérkőzés.Sajnos az MTK csarnokban csak hálón keresztül lehet felvenni és a közelebbi kapu szinte láthatatlan. Elnézést!

Posted by MTK Család on 2015. március 3.

NB III. MTK - Eger 4-1 (2013. 03. 23.)