Női kézilabdázóink győzelmükkel csatlakoztak a középmezőnyhöz.

Kézilabda csapatunk vezetőedzője a Budaörsi mérkőzés után

Posted by MTK Család on 2015. szeptember 30.

NB I.: Siófok - MTK 33-23 (2015. 09. 23.)

NB I.: MTK - Fehérvári KC 21-19 (2015. 09. 19.)

MTK - Fehérvár

Megszerezte első győzelmét női kézilabda csapatunk.A Fehérvár elleni 21-19-re megnyert mérkőzés 40 gólja látható a videón. Az MTK 21 gólján 9 játékos osztozott. Igazi csapatként működtek a lányok. Mindenki jól teljesített. A mérkőzés kb. három negyed részében csodálatos teljesítményt nyújtottak a lányok. A második félidő első negyed óráját meg inkább felejtsük el. Két játékosról szeretnék külön is szólni. Az egyik Balog Bea aki fél éves sérülés miatti kihagyás után tért vissza a csapatba. Eleinte még csak heteseket lőni állt be - ezzel nem sok dolga volt, mert a büntetők három negyedét az ellenfél javára fújták be - de amikor a csapat gödörbe került akkor beállt játszani is. Sikerrel. Noha játékban - ilyen hosszú kihagyás után érthetően - még nem a régi Balog Beát láthattuk, de a vezéregyéniség puszta jelenléte megnyugtatta a csapatot, és ismét átvettük a játék irányítását. A másik Ignácz-Pethő Renáta, aki remekül védett. Az első félidőben szinte csak hétméteresből tudták bevenni a kapuját, a második félidő elején amikor hosszú ideig gólképtelen volt a csapat, ő akkor is útját állta az ellenfél lövéseinek. Ebben a videóban a gólok láthatóak, így Reni bravúrjai nincsenek benne, de rövidesen egy külön klipben a legnagyobb védéseket is megnézhetitek.A győzelem értékét növeli, hogy két meghatározó játékosunk Wolf Alexandra és Szádvári Krisztina nélkül állt fel az MTK.Szép volt lányok!/Bodrogi Tamás/

Posted by MTK Család on 2015. szeptember 19.

Ignácz Pethő parádé

Ízelítő Ignácz Pethő Renáta tegnapi bravúrjaiból.

NB I.: DKKA - MTK 23-33 (2015. 09. 12.)

NB I: MTK - Mosonmagyaróvár 26-25 (2015. 01. 31.)

Junior NB I.: MTK - DKKA 32-27 (2015. március)

Az MTK Budapest - Dunaújvárosi Kohász junior női kézilabda meccs második félidejének záró negyedórája. Szép győzelem, az egy helyezéssel előttünk álló újvárosiak ellen.

Posted by MTK Család on 2015. március 10.

NB I.: MTK - DKKA 23-27 (2015. március)

MTK Budapest - Dunaújvárosi Kohász KA 23-27 a női kézilabda NB I-ben.Több mint egy félidőn át vezettünk, a végére sajnos bejött a papírforma. A mérkőzésen a dunaújvárosiak kapusa Triffa Ágnes súlyos sérülést szenvedett. Gyors felépülést kívánunk neki!

Posted by MTK Család on 2015. március 9.

MK negyed döntő: Kecskeméti NKSC - MTK 24-28 (2015. 02. 25.)

A legjobb négy közé kerültünk a női kézilabda Magyar Kupában!