NB I.B: MTK - DEAC 91-49 (2015. 11. 07.)

MTK - DEAC 91-49 a női amatőr kosárlabda bajnokságban.

MTK kosaras találkozó

Együtt a 40-es, 50-es, 60-as, 70-es és 80-as évek klasszisai!

NB I.B: MTK - Szeged 77-51 (2015. 10. 25.)

MTK - Szeged

Továbbra is magabiztosan, fölényesen nyeri mérkőzéseit női kosárlabda csapatunk.

Szerző: MTK Család, 2015. október 26.

Kadett: MTK - KIss Lenke KS 77-60 (2015. 10. 14.)

MTK Kiss Lenke KS 77-60

Kadett kosaras lányaink tegnap esti győzelme.MTK - Kiss Lenke KS 77-60

Szerző: MTK Család, 2015. október 15.

NB I.B: MTK - NKE 92-47

MTK - NKE

MTK - NKE női kosárlabda mérkőzés összefoglaló és edzői nyilatkozat.

Szerző: MTK Család, 2015. október 10.

NB I. harmadik mérkőzés a 9. helyért MTK - Vasas 67-75 ezzel kiestünk az NB I-ből (2015. 03. 27.)

Női kosárlabda NBI: Pár perc, amikor eldőlt a kiesés

Posted by MTK Család on 2015. március 27.

NB I. második mérkőzés a 9. helyért Vasas - MTK 67-57 (2015. 03. 27.)

Keresem a magyarázatot egy megmagyarázhatatlan eredményre.Az alaphelyzet:Az MTK Budapest ebben a bajnokságban a vasárnapig három alkalommal találkozott a Vasassal. Mind a három a mi győzelmünkkel ért véget. Sőt félidőben vasárnap is még 5 ponttal vezettünk. Ellenfelünk másfél éve nem nyert bajnoki meccset.A logikus az lett volna, ha ezekután a második félidőre egy kirobbanó önbizalmú MTK és egy összeesett Vasas jön ki. De nem így történt. Nálunk lett tele a ...Érdemes megnézni a meccs végén mi történik: Hátra van másfél perc a hátrányunk 8 pont. A helyzet világos: kosarat kell szerezni, ha lehet három pontost, méghozzá gyorsan. Erre mi történik? Szinte minden játékosunk előtt adódik dobóhelyzet de nem merik eldobni, tovább passzolják a lasztit. A 24 másodperc támadóidőből 20 eljátszogatunk így. Ez után Stevan Cupic ídőt kért. Ekkor már csak egy perc volt hátra. Nem tudom, Stevan mit mondott a lányoknak, de aligha azt, hogy játszatok nyugodtan, jó soká, akkor biztosan kikapunk. Mert a látszat ez, az időkérés után továbbra is szép hosszasan játszadoztunk. Önbizalom nélkül nem megy.Csajok! Vegyétek észre: Ti jobb, sokkal jobb csapat vagytok, mint a Vasas, egyénileg sokkal képzettebb, sokkal jobb játékosok vagytok. ha ezt elhiszitek és bátran, önbizalommal telve fogtok holnap pályára lépni, akkor 25 ponttal nyerünk. Ha nem, akkor készülhettek az NB I. B-re./Bodrogi Tamás/

Posted by MTK Család on 2015. március 25.

NB I. első mérkőzés a 9. helyért MTK - Vasas 77-65 (2015. 03. 20.)

Az MTK Budapest - Vasas női kosárlabda meccs összefoglalója. Egy lépés a bennmaradás felé.

Posted by MTK Család on 2015. március 19.

Junior: Csata DSE - MTK 84-51 (2015. 01. 15.)

Csata DSE - MTK 84-51 (14-8, 24-13, 25-9, 21-21) a női junior kosárlabda bajnokságban.MTK: Horváth 3, Polgár, Jankó 11, Kováts 13, Esztári 2, Kádár 11, Aszódy, Körtvélyesi 2, Darnót 9.

Szerző: MTK Család, 2015. január 16.

NB I.: MTK - Vasas 77-56 (2015. 01. 10.)

MTK - Vasas 77-56 (17-15, 18-19, 16-6, 16-16) a női kosárlabda NB I-ben:MTK: Vukov 2, Szabó, Suppán, Böröndy 6, Zsilinszki 2, Semsei 13, Barnai 4, Orbán 7,Baksa 6, Turóczi 13, Orsó 9, Medgyessy 15Kicsit a fiúk tegnapi meccsére emlékeztetett a mai női meccs. Itt is sima rajt-cél győzelmet arattunk és ezen a meccsen is remek hangulat volt. Sőt még abban is hasonlított a két meccs, hogy ma is a nézőtér egyik oldalán dudák és dobok szóltak, a másikon a szurkolók hangja. Nem elhanyagolható különbség, hogy ma a pálya mindkét szélén az MTK-nak szólt a buzdítás.Ami ennél fontosabb, hogy végre ismét győzött az MTK, méghozzá sima, önbizalom nővelő győzelmet arattunk. Bízzunk a hasonló folytatásban!Szép volt lányok!

Szerző: MTK Család, 2015. január 11.

Hepp Kupa: BEAC - MTK 64-61 (2015. 01. 08.)