MTK Baráti Kör

Aki a dicső múltat nem becsüli, a jövőt nem érdemli!

Kapcsolat

Tel: +36-70/310-3078

E-mail: mtk.csalad@gmail.com

Facebook: MTK Család

 

Bankszámlaszám: 11715007-21515664

Számla vezető bank: OTP Bank Zrt.

 

Sportműsor szerkesztő

 Figyelem! Az események időpontjait és helyszíneit sokszor az utolsó pillanatokban is módosítják. Az esetleges változásokat nem mindíg sikerül követnünk. Az ebből adódó esetleges hibákért elnézést kérünk, de azokért felelőséget vállalni nem tudunk.

 

Dátum
időpont
sportág
korosztály
Esemény TV/stream helyszín

02.05.

18:00

kézilabda

női NB I.

Balatonboglár - MTK
Stream

Balatonboglár, NEKA Csarnok

Gaál Gaszton utca 58.

02.05.

20:00

röplabda

női Extra Liga

Kaposvár - MTK TV: M4 sport

Kaposvár Aréna

Arany János utca 97.

02.06.

09:00

vívás (tőr)

felnőtt, junior

Magyar Kupa

UTE vívó terem

Budapest, Király utca 71.

02.06.

09:00

vívás (párbajtőrtőr)

kadett, junior

Magyar Kupa

Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok

Budapest, Istvánmezei út 3-5.

02.06.

11:00

atlétika

U16

Fedettpályás Magyar Bajnokság

BOK Csarnok

Budapest, Dózsa György út 1.

02.06.

12:00

labdarúgás

férfi U17

MTK - DVSC DLA

Ikarusz Sporttelep

Budapest, Bátony u. 1-33

02.06

14:00

kézilabda

női serdülő

MTK - Vác
Stream

Elektromos Csarnok

Népfürdő út 18-20.

02.05.

15:00

röplabda

női U21

Kaposvár - MTK

Kaposvár Aréna

Arany János utca 97.

02.06

15:45

kézilabda

női ifi 

MTK - Vác
Stream

Elektromos Csarnok

Budapest, Népfürdő út 18-20.

02:06

17:00

kosárlabda

férfi NB I. B

MTK Elite - MEAFC

Törökbálint, Sportközpont

Törökbálint, Óvoda utca 6.

02:06

19:15

kosárlabda

férfi U20

MTK Elite - MEAFC

Törökbálint, Sportközpont

Törökbálint, Óvoda utca 6.

02.06.

19:30

labdarúgás

férfi NB I.

MTK - UTE TV: M4 Sport
ismétlés: másnap 11:10

Új Hidegkuti Nándor Stadion

Budapest, Salgótarjáni út 12-14.

02.07.

09:00

vívás (tőr)

felnőtt, junior

Magyar Kupa

UTE vívó terem

Budapest, Király utca 71.

02.07.

09:00

vívás (párbajtőr)

kadett, junior

Magyar Kupa

Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok

Budapest, Istvánmezei út 3-5.

02.07.

10:00

atlétika

U16

Fedettpályás Magyar Bajnokság

BOK Csarnok

Budapest, Dózsa György út 1.

02.07.

10:00

sakk-bridge MTK sakk-bridge Pauncz Miklós összetett verseny
sakk forduló
online

02.07.

10:00

röplabda

női U19

HÉP Röpke - MTK Kecskemét,
Kocsis Pál Szakközépiskola
Szent Imre utca 9.

02.07.

11:30

röplabda

női U19

MAFC - MTK Kecskemét,
Kocsis Pál Szakközépiskola
Szent Imre utca 9.

02.07.

14:00

sakk-bridge MTK sakk-bridge Pauncz Miklós összetett verseny
bridge forduló

online

02.07.

16:00

kosárlabda

női amatőr NB I.

SMAFC - MTK

Sopron Novomatic Aréna

Lackner Kristóf utca 48.

02.09.

17:45

bridge 

Maradj Online Farsangig CSB

Rájátszás 1. forduló

online

02.10.

15:30

kézilabda

ifi

Szegedi NKE - MTK

Déri Miksa SzKI

Szeged Kálvária tér 7.

02.10.

17:15

kézilabda

serdülő

Szegedi NKE - MTK

Déri Miksa SzKI

Szeged Kálvária tér 7.

02.10.

18:30

kézilabda

női NB I.

MTK - Győri Audi ETO

Elektromos Csarnok

Népfürdő út 18-20.

02. 10.

19:00

kosárlabda

női NB I.

TFSE-MTK - Vasas Akadémia

MTK Kosárlabda Csarnok

Acsády Ignác utca 3.

02.11.

13:00

labdarúgás

férfi U17

MTK - Illés Akadémia

Ikarusz Sporttelep

Bátony u. 1-33

02.13.
???

párbajtőr

női férfi

Magyar Kupa

5. forduló

???

02.13.

???

kard

női férfi kadett

Magyar Kupa

6. forduló

???

02.13.

???

labdarúgás

női U19

MTK - DLA

BVSC Stadion

Szőnyi út 2

02.13.

09:00

evezés

minden korosztály

Magyar Evezős Ergométeres Országos Bajnokság

Minden versenyző a saját egyesülete telephelyén szerepel.

02.13.

11:00

atlétika

felnőtt, junior, ifi

Fedettpályás Összetett Atlétikai Magyar Bajnokság

BOK Csarnok

Dózsa György út 1.

02.13.

14:15

kosárlabda

női NB I.

TFSE-MTK - UNI Győr TV: M4 Sport +

MTK Kosárlabda Csarnok

Acsády Ignác utca 3.

02.13.

17:30

férfi kosárlabda

férfi NB I. B

NKA Pécs - MTK Elite

NKA

Pécs Megyeri út 74/1

02.13.

18:30

röplabda

női 

MTK - UTE

Magyar Kupa negyeddöntő

Aramis Sportcsarnok

Budaörs, Szabadság út 162.

02.13.

19:25

férfi kosárlabda

férfi U20

NKA Pécs - MTK Elite

NKA

Pécs Megyeri út 74/1

02.14.

???

párbajtőr

női férfi 

Magyar Kupa

5. forduló

???
02.14.
???

kard

női férfi kadett

Magyar Kupa

6. forduló

???

02.14.

10:00

atlétika

felnőtt, junior, ifi

Fedettpályás Összetett Atlétikai Magyar Bajnokság

BOK Csarnok

Dózsa György út 1.

02.14.

16:00

kézilabda

felnőtt NB I.

DVSC - MTK

Debrecen, Hódos Imre Sportcsarnok

Kassai út 32-34.

02.14.

17:00

labdarúgás

férfi NB I.

Fehérvár - MTK

TV: M4 Sport
ismétlés másnap  M4 13:25 

MOL Aréna

Székesfehérvár, Csikvári út 10

02.14.

17:30

kosárlabda

női amatőr NB I.

MTK-TFSE - NKA Pécs PEAC

MTK Kosárlabda Csarnok

Acsády Ignác utca 3.

02.16.

17:45

bridge 

Maradj Online Farsangig CSB

Rájátszás 2. forduló

online

02.17.

12:00

labdarúgás

férfi U19

Vasas - MTK

Vasas Sporttelep

Budapest, Fáy u. 58.

02.17.

13:00

labdarúgás

férfi U17

FTC - MTK

FTC Népligeti Sportcentrum

Budapest, Kismartoni út 4.

02.17.

18:00

kosárlabda

női NB I.

Pinkk 424 Pécs - TFSE-MTK

Kozármislenyi Sportcsarnok

Kozármisleny, Alkotmány tér 53.

02.18.

18:30

kézilabda

női serdülő

ENUSE - MTK

Szászberek Sportcsarnok

Szászberek, Hrsz. 61/4.

02.19.

15:45

kosárlabda

férfi U20

Vasas Akadémia - MTK Elite

Sport 11 Sportcentrum

Budapest, Kánai út 2, 1112

02.19.

13:30

kosárlabda

férfi NB I. B

Vasas Akadémia - MTK Elite

Sport 11 Sportcentrum

Budapest, Kánai út 2, 1112

02.19.

17:15

 

MTK TV

TV: M4 Sport
ismétlés másnap 01:05 M4 Sport

 

02.19.

20:00

labdarúgás

férfi NB I.

MTK - Mezőkövesd TV: M4 Sport
ismétlés másnap 01:35 M4 Sport

Új Hidegkuti Nándor Stadion

Budapest, Salgótarjáni út 12-14.

02.20.

15:00

atlétika

felnőtt

Fedettpályás Magyar Bajnokság

BOK Csarnok

Budapest, Dózsa György út 1.

02.20.

???

labdarúgás

férfi U15

MTK - KTE

Lantos Mihály Sportközpont

Budapest, Rákospatak utca 13-27.

02.20.

???

labdarúgás

férfi U14

MTK - KTE

Lantos Mihály Sportközpont

Budapest, Rákospatak utca 13-27.

02.20.

18:00

kosárlabda

női NB I.

Ludovika FCSM Csata - TFSE-MTK

Ludovika Aréna

Budapest, Diószegi Sámuel utca 25.

02.21.

13:30

atlétika

felnőtt

Fedettpályás Magyar Bajnokság

BOK Csarnok

Budapest, Dózsa György út 1.

02.21.

14:00

kézilabda

női ifi

Csepel DSE - MTK

Laurencz László Sportcsarnok

Budapest, Simon Bolivár sétány 4-8.

02.21.

16:00

kosárlabda

női amatőr NB I

Kanizsai Vadmacskák - MTK-TFSE

Cserháti Sándor Müszaki Szakközépiskola

Nagykanizsa, Ady Endre u. 74/A

02.21.

18:00

röplabda

női Magyar Kupa 

UTE - MTK

UTE Röplabdacsarnok

Budapest, Szilágyi u. 30.