2013.03.19.

Az MTK 125 éves évfordulós ünnepségsorozata keretében kerül megrendezésre szombaton (március 23-án) délután három negyed hatkor Törökbálinton a Bálint Márton Iskolában az MTK - Eger kosárlabda mérkőzés.
Az 1888-ban alapított Magyar Testgyakorlók Köre (MTK) az idén ünnepli fennállásának 125. évfordulóját.
Nagy örömünkre az MTK ELITE Basket Kft. kosárlabda csapata, az MTK Törökbálint, az NB-I/B alapszakaszában megnyerte a Nyugati csoportot.
A felsőházi rájátszásában a következő bajnoki kosárlabda mérkőzésünk egyúttal az MTK 125 éves évforduló ünnepi rendezvénysorozatának egyik állomása.
Mérkőzés: MTK Törökbálint - EKF-Eger-HÉSZ SE
Helyszín: Törökbálint, Bálint Márton Iskola sportcsarnoka
A rendezvény kezdési időpontja: március 23, szombat, 17:45
A mérkőzés előtt, 17:45-kor dr. Deutsch Tamás, az MTK elnöke köszönti a résztvevőket.
Az eseményen ott lesz Gedeon, az MTK kabala figurája is, aki pályafutása során először vesz részt nem labdarúgó rendezvényen.
A szünetben dobóverseny gyermekeknek, Gedeon biztatásával.
Az ellenfél, az Eger, az ország egyik legerősebb NB-I/B-s együttese, a tavalyi 4. helyezett. Az előző bajnokságban mindkét mérkőzésünkön legyőztek minket.
Lenne tehát miért visszavágnunk, és az alapszakaszban a Nyugati csoportot megnyerő csapatunk nagyon készül a találkozóra.
Kérjük az MTK szurkolókat, tiszteljék meg jelenlétükkel az eseményt, buzdításukkal segítsék csapatunkat.
Szeretettel várunk szombaton mindenkit!
Spiriev Attila
MTK ELITE Basket Kft.
ügyvezető igazgató